Who Is Winning 2020 Presidential Primaries

ar Harley Quinn nužudė Robiną

Tai buvo ilgas kelias iki 2020 m. Pirminių rinkimų, kurie, atrodo, prasidėjo… na, beveik iš karto po to, kai 2017 m. Donaldas Trumpas buvo prisaikdintas prezidentu. (Rimtai: jo komanda pateikė perrinkimo dokumentus sausio 20 d., praėjus kelioms valandoms po inauguracijos.) Ir nors daug demokratų tikinčiųjų - ir net kai kurie respublikonai! - paskelbė savo užmojus, sunkiausias ir brangiausias šalies pokalbis dėl darbo gerokai susiaurino sritį.

Taigi, kas 2020 m. Lapkričio 3 d. Susidurs su balsavimu? Demokratų kandidatas bus nustatytas Demokratų nacionaliniame suvažiavime liepą Milvokyje, Viskonsine, o prezidentas Trumpas beveik neabejotinai sieks respublikonų kandidatūrą rugpjūtį. Tačiau po daugelio pirminių rinkimų ir pasitarimų mes geriau įsivaizduojame, kur yra kandidatai. Po atskirų balsavimų Ajovoje, Naujajame Hampšyre, Nevadoje ir Pietų Karolinoje, antradienį (kovo 3 d.) Buvęs viceprezidentas Joe Bidenas, senatorius Bernie Sandersas, buvęs Niujorko meras Michaelas Bloombergas ir senatorė Elizabeth Warren susirinko balsuoti. tai jų partijos kandidatūrai.

Prireiks šiek tiek laiko, kol kiekviena valstybė ir teritorija atiduos savo pirminius balsus, ir tikrai bus netikėtumų. Žemiau yra jūsų apgaulės lapas 2020 metų prezidento lenktynėms.

Alabama

Balsavo: 2020 m. Kovo 3 d

Įgalinti delegatai: 52

Kas laimėjo?

Bidenas laimėjo pirmus Alabamos rinkimus kaip nugalėtojas, po to - Sandersas, Bloomberg ir Warrenas. Trumpas, kaip ir tikėtasi, laimėjo respublikonų rinkimus.

Amerikos Samoa

Įgalinti delegatai: 6

Iš pirminių teritorijos rinkimų lyderiu išėjo „Bloomberg“, po to - Havajų atstovas Tulsi Gabbardas, Sandersas ir Bidenas. Respublikonų partija surengs teritorinį suvažiavimą kovo 24 d.

Arizona

Balsavo: 2020 m. Kovo 17 d

Įgalinti delegatai: 67

Bidenas iš pirminių valstijos rinkimų išėjo kaip lyderis, po to - Sandersas. Bloombergas, kuris nuo to laiko pasitraukė, surinko 10 procentų balsų; dauguma valstijos gyventojų balsuoja paštu. Trumpas laimėjo respublikonų rinkimus.

Arkanzasas

Įgalinti delegatai: 31

Bidenas laimėjo Arkanzasą, po jo sekė Sandersas, Bloomberg ir Warrenas. Trumpas laimėjo respublikonų rinkimus.

Kalifornija

Įgalinti delegatai: 415

Sandersas surinko daugumą balsų, po to - Bidenas, Bloombergas ir Warrenas. Trumpas laimėjo respublikonų rinkimus.

Koloradas

Sandersas antradienį laimėjo pirminius Kolorado rinkimus, kuriuos sekė Bidenas, „Bloomberg“ ir Warrenas. Trumpas laimėjo respublikonų rinkimus.

Florida

Įgalinti delegatai: 219

Pirmuosiuose Floridos rinkimuose Bidenas laimėjo triuškinamai, po to sekė Sandersas. Trumpas laimėjo respublikonų rinkimus.

Aidahas

Balsavo: 2020 m. Kovo 10 d

Įgalinti delegatai: dvidešimt

Buvęs viceprezidentas Joe Bidenas įveikė Vermonto senatorių Bernie Sandersą.

Ilinojus

Įgalinti delegatai: 155

Bidenas nugalėjo Sandersą valstijos demokratų rinkimuose, o Trumpas laimėjo respublikonų rinkimus.

Ajova

Balsavo: 2020 m. Vasario 3 d

Įgalinti delegatai: 41

Ajovos pasitarimai buvo netvarka, tačiau po sąmokslo teorijų ir susirūpinimo potvynio viršūnėje pasirodė buvęs meras Pete'as Buttigiegas, o paskui - Sandersas.

Meinas

Įgalinti delegatai: 24

Oficiali statistika Meine buvo paskelbta ryte po super antradienio, kovo 4 d.: Buvęs viceprezidentas Joe Bidenas 1,2 proc.

Masačusetsas

Ar galiu nusipirkti „Viagra“ be recepto?

Įgalinti delegatai: 91

Bidenas super antradienį laimėjo daugumą balsų valstijoje, po to sekė Sandersas, Warrenas ir „Bloomberg“, o tai reiškia, kad Masačusetso senatorius Warrenas užėmė trečiąją vietą savo valstijoje. Trumpas, kaip ir tikėtasi, laimėjo respublikonų rinkimus.

Mičiganas

gana maži melagiai ponas fitzas

Įgalinti delegatai: 12 5

Buvęs viceprezidentas Joe Bidenas aplenkė senatorių Bernie Sandersą.

Minesota

Įgalinti delegatai: 75

Bidenas laimėjo valstijos demokratų rinkimus. Antroje vietoje liko 2016 metais valstiją laimėjęs Sandersas, po jo - Warrenas ir Bloombergas. Trumpas laimėjo respublikonų rinkimus.

Misisipė

Įgalinti delegatai: 36

Misisipės rinkėjai 2020 metų demokratinėse prezidento rinkimuose išrinko buvusį viceprezidentą Joe Bideną, įveikdami Vermonto senatorių Bernie Sandersą.

Misūris

Buvęs viceprezidentas Joe Bidenas buvo paskelbtas demokratų pirminių rinkimų nugalėtoju Misūryje, nugalėjęs senatorių Bernie Sandersą.

Nevada

Balsavo: 2020 m. Vasario 23 d

Sandersas laimėjo pirminį demokratų partijos pirmininką Nevadoje, po jo - Bidenas, Buttigiegas, Warrenas ir senatorė Amy Klobuchar. Trumpas laimėjo respublikonų partiją.

Naujasis Hampšyras

Balsavo: 2020 m. Vasario 11 d

Sandersas iš pirminių valstijos rinkimų išėjo kaip lyderis, po kurio sekė Buttigiegas, Klobucharas, Warrenas ir Bidenas. Trumpas laimėjo respublikonų nominaciją.

Šiaurės Karolina

Įgalinti delegatai: 110

Daugumą valstybės balsų surinko Bidenas, po to - Sandersas, „Bloomberg“ ir Warrenas. Trumpas laimėjo respublikonų rinkimus.

Šiaurės Dakota

Įgalinti delegatai: 14

Senatorius Bernie Sandersas laimėjo Taikos sodo valstijos pasitarimus, nugalėjęs buvusį viceprezidentą Joe Bideną.

Oklahoma

herpes nėra didelis dalykas

Įgalinti delegatai: 37

Bidenas laimėjo „Sooner State“, po to sekė Sandersas, „Bloomberg“ ir Warrenas. Trumpas laimėjo respublikonų rinkimus.

Pietų Karolina

Balsavo: 2020 m. Vasario 29 d

Įgalinti delegatai: 54

Bidenas laimėjo pirminį balsavimą, kai juodaodžių rinkėjų balsų galia buvo išbandyta pirmajame pirmajame rinkime daugumos juodaodžių rinkėjų. Po jo sekė Sandersas ir verslininkas Tomas Steyeris.

Tenesis

Įgalinti delegatai: 64

Tą pačią dieną, kai masinis ir mirtinas tornadas apėmė visą valstiją, Tenesio demokratų rinkėjai išrinko Bideną kaip pirminį rinkimų nugalėtoją, po to - Sandersą, „Bloomberg“ ir Warreną. Trumpas laimėjo respublikonų rinkimus.

Teksasas

Įgalinti delegatai: 228

Valstijos demokratų rinkėjai savo pirminių rinkimų nugalėtoju pasirinko Bideną, po to - Sandersą, „Bloomberg“ ir Warreną. Trumpas laimėjo respublikonų rinkimus.

Juta

Įgalinti delegatai: 29

Sandersas laimėjo pirminius demokratinius valstijos rinkimus, po to sekė Bidenas, „Bloomberg“ ir Warrenas. Trumpas laimėjo respublikonų rinkimus.

Vermontas

Įgalinti delegatai: 16

Sandersas laimėjo pirminius demokratų rinkimus, po to - buvę Bidenas, „Bloomberg“ ir Warrenas. Trumpas laimėjo respublikonų rinkimus.

Virdžinija

Įgalinti delegatai: 99

Bidenas laimėjo pirminius demokratinius valstijos rinkimus, po to sekė Sandersas, Warrenas ir „Bloomberg“. Respublikonų Virdžinijos partija šiemet nerengė pirminių rinkimų.

Vašingtonas

Drake - surask savo meilę

Įgalinti delegatai: 89

Bidenas laimėjo pirminius demokratinius valstijos rinkimus, kurie buvo sušaukti kovo 17 d., Praėjus savaitei po rinkimų dienos. Valstybė balsuoja pirmiausia paštu, o tai gali lemti vėlavimą skaičiuoti. Trumpas laimėjo respublikonų rinkimus.

Viskonsinas

Balsavo: 2020 m. Balandžio 7 d., Skambino balandžio 13 d

Įgalinti delegatai: 77

Pirminiai Viskonsino rinkimai neapsiėjo be dramatiškumo: kai gubernatorius Tony Eversas paskutinę minutę atšaukė pastangas sulėtinti naujojo koronaviruso plitimą, Viskonsino Aukščiausiasis Teismas panaikino sprendimą. Nepaisant to, didžiulis skaičius Viskonsiniečių buvo išgirsti tiek socialiai nutolusiomis linijomis, tiek balsuojant paštu. Bidenas galiausiai pasirinko lenktynes; Sandersas baigė savo kampaniją kitą dieną po balsavimo.

Vajomingas

Balsavo: 2020 m. Balandžio 17 d., Skambino balandžio 19 d

Bidenas laimėjo Vajomingo demokratų rinkimus, surinkęs 72 proc. Balsavimas prasidėjo dar prieš tai, kai Sandersas oficialiai sustabdė savo kampaniją balandžio 8 d. Prezidentas iš pradžių buvo numatytas balandžio 4 d., tačiau dėl naujos koronaviruso pandemijos buvo atidėtas ir paverstas balsavimu paštu.